Zabiegi laserowe: Co one oferują

Zabiegi laserowe są wszystkie wściekłość w tym dniu i wieku. Są one niezwykle popularne, ponieważ są one super korzystne dla skóry i mogą dać ci z powrotem pewność siebie, że może brakowało. Istnieje kilka różnych rodzajów zabiegów laserowych dostępnych na rynku - wszystko z depilacji laserowej , do laserowego leczenia trądziku , a nawet laserowe zabiegi zmarszczek . Wszystkie te zabiegi pomagają pozbyć się niechcianych problemów z Twoją skórą i pozostawiają Cię z młodszą i bardziej młodzieńczo wyglądającą skórą po zakończeniu zabiegów.

Laserowe usuwanie włosów

Laserowe usuwanie włosów jest wykonywane przy użyciu najnowszej technologii laserowej. Niechciane włosy na Twoim ciele nie mają szans z tym szybkim i skutecznym zabiegiem. Jeśli jesteś zmęczony golenia, woskowania lub skubania, to leczenie laserowe może położyć kres swojej frustracji. Efektywne kosztowo, i nie wspominając o czasie skuteczne, nie będzie żałować, że przełączył się z tradycyjnych metod usuwania włosów.

Laserowe usuwanie tatuaży

Jeśli znajdziesz się żałując tatuaż, z jakiegokolwiek powodu, oferujemy laserowe usuwanie tatuażu, aby pomóc Ci umieścić go w przeszłości. Wszyscy ostrzegali Cię, że tatuaże są trwałe, ale z nowoczesną technologią możemy użyć leczenia laserowego do blaknięcia tatuaży wszystkich kształtów, rozmiarów i kolorów. Nowsze osiągnięcia w technologii laserowej pozwalają nam na blaknięcie nawet jasnych kolorów, takich jak żółty i różowy, które w przeszłości były odporne na leczenie laserowe.

Napinanie skóry

Obwisła skóra spowodowana wiekiem i grawitacją może być frustrująca. Nawet jeśli w młodości bardzo dbałeś o swoją skórę, w lustrze możesz zobaczyć starszą, bardziej obwisłą siebie. Lasery są doskonałym sposobem leczenia tego problemu bez konieczności stosowania zastrzyków lub zabiegów chirurgicznych. Laserowe napinanie skóry może również pomóc w zwalczaniu zwiotczenia skóry w innych miejscach na ciele.

Intymne samopoczucie kobiet

Niektóre kobiety nie lubią dźwięku chirurgii plastycznej na ich dole, a my nie winić ich. W naszej klinice można doświadczyć odmłodzenia pochwy poprzez leczenie laserowe. Po porodzie tkanki pochwy może stać się uszkodzony i luźne, co może spowodować stosunek staje się niewygodne. Czasami uszkodzenie jest wystarczająco rozległe, aby spowodować dyskomfort przez cały czas. Laser Co2RE Intima może być stosowany w celu rozwiązania tego problemu.dr n. med. Paweł Mularczyk

Dermatolog - wenerolog, absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych