Jak wyglądać pięknie pod każdym kątem

Mamy pacjentów, którzy przychodzą do kliniki z bardzo konkretnymi problemami. Jak wyjaśnia dr Joanna Christou, ważne jest, aby spojrzeć na szerszy obraz, zamiast traktować poszczególne obszary w oderwaniu od siebie.

Dlaczego indywidualny plan leczenia jest tak ważny:

Każdy obszar twarzy jest połączony z innymi i żaden obszar nie powinien być traktowany w oderwaniu od pozostałych. Dlatego też współpracujemy z pacjentami, aby opracować indywidualny plan leczenia.

Na przykład, pacjent może przyjść do kliniki, aby uzyskać pełniejsze, bardziej soczyste usta. Jako lekarz musimy wziąć to pod uwagę w kontekście całej twarzy pod każdym kątem. Pacjent może również potrzebować uwydatnienia podbródka lub policzków, aby zrównoważyć ogólny profil twarzy.

Oferujemy również Złotą Triadę - trio zabiegów, które nie tylko pomagają odwrócić oznaki starzenia, ale również im zapobiegają.

Zabiegi te działają synergicznie, ponieważ są ukierunkowane na różne struktury pod skórą, w których zachodzi proces starzenia się.

Podczas tworzenia planu zabiegów na miarę bierzemy pod uwagę również wiek pacjenta, ponieważ chcemy nie tylko osiągnąć to, czego oczekuje pacjent, ale również stworzyć odpowiedni wygląd ogólny. Zabieg przeprowadzony u bardziej dojrzałego pacjenta może nie przynieść takiego samego rezultatu u osoby młodszej.

Zabiegi łączone mogą pomóc w uzyskaniu zrównoważonego, naturalnie wyglądającego wyglądu, który będzie się dobrze prezentował pod każdym kątem.dr n. med. Paweł Mularczyk

Dermatolog - wenerolog, absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych