Pozostaw swój tusz w przeszłości dzięki laserowemu usuwaniu tatuażu

Wielu z nas robi w młodości rzeczy, których później żałujemy. Na szczęście o większości z tych rzeczy możemy zapomnieć. Można je zostawić w przeszłości i nigdy więcej o nich nie wspominać. Są jednak inne rzeczy, które robimy w naszej przeszłości, o których przypominamy sobie każdego dnia. Jest tak szczególnie w przypadku, gdy osoba ma tatuaż, którego żałuje. W pewnym momencie w ich życiu chcieli wyrazić przynależność do pewnej grupy, byli zakochani w pewnej osobie lub mieli pomysły na coś, co chcieli wyrazić na swoim ciele. Teraz, gdy są starsi, mogą żałować tego tatuażu.

W przeważającej części, tatuaże zawsze były czymś, co jest postrzegane jako trwałe. Po zrobieniu tatuażu, zawsze go masz. Jednak dzięki laserowemu usuwaniu tatuaży nie jest to już prawdą. Jeśli chcesz zostawić swój tusz w przeszłości, laserowe usuwanie tatuażu może być dla Ciebie odpowiednie.

Laserowe usuwanie tatuażu było w stanie pomóc wielu osobom, które żałują, że dostały tatuaż, a teraz chciałyby zobaczyć, jak znika. A jeśli chodzi o laserowe usuwanie tatuażu, laser PicoWay® jest jednym z najszybszych, najłatwiejszych i najskuteczniejszych sposobów eliminowania niechcianych tatuaży. Metoda ta wykorzystuje zaawansowaną nową technologię , która zmniejsza długość każdego czasu leczenia , liczba sesji leczenia potrzebne i ilość dyskomfortu pacjentów doświadczyć przed i po leczeniu .

Jedną z pierwszych rzeczy, które należy wiedzieć o laserowego usuwania tatuażu jest to, że bez względu na to, co, to wymaga czasu; nie masz zamiar przyjść do naszego biura jeden raz, a następnie zobaczyć tatuaż całkowicie zniknąć. Wiele sesji są wymagane do uzyskania dramatycznych ulepszeń.

Niektóre osoby zastanawiają się, czy laserowe usuwanie tatuażu jest bolesne. Ponieważ laser PicoWay® wykorzystuje szybkie impulsy światła laserowego o wysokiej energii, leczenie jest znacznie bardziej komfortowe niż inne procedury laserowego usuwania tatuażu. Po zabiegu może wystąpić lekkie zaczerwienienie lub opuchlizna. Skóra może być nieco wrażliwa w dotyku. Jednak te skutki uboczne zwykle zanikają w ciągu kilku dni od otrzymania leczenia.dr n. med. Paweł Mularczyk

Dermatolog - wenerolog, absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych