Laserowe usuwanie włosów: Co musisz wiedzieć

Golenie, spłukiwanie, powtarzanie. Czy jesteś zmęczona codzienną walką o utrzymanie włosów na swoim ciele w ryzach? Czy masz już dość bolesnych zadrapań i zacięć, które towarzyszą ciągłemu goleniu? Rozumiemy Cię. Na szczęście, nie musi tak być. Oferujemy skuteczne zabiegi depilacji laserowej. Wyobraź sobie wolność, jaką daje brak konieczności poświęcania cennego czasu na codzienne golenie poszczególnych części ciała. Dzięki systemowi depilacji laserowej GentleMax Pro nie musisz sobie tego wyobrażać. To może być coś, czego doświadczasz każdego dnia.

Ten niesamowity system odmładzający nie tylko zapobiega powracaniu włosków. Może również dać Ci gładszą, bardziej miękką skórę, eliminując jednocześnie przebarwienia. Dowiedz się, jak wreszcie możesz porzucić maszynkę do golenia i przywitać się ze skórą, o jakiej zawsze marzyłeś.

Co to jest GentleMax Pro?

GentleMax Pro to rewolucyjny system laserowego usuwania włosków, który jest bezpieczny dla pacjentów o każdym typie skóry. Delikatnie usuwa niechciane włoski za pomocą małego impulsu lasera na skórę. W przeciwieństwie do bolesnych zabiegów depilacji woskiem, GentleMax Pro sprawia, że włoski nie powracają. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz czas, nie goląc się codziennie. Zaoszczędzisz również pieniądze, które wydałbyś na drogie maszynki do golenia i tymczasowe zabiegi.

A najlepsze jest to, że GentleMax Pro może zrobić więcej niż tylko wyeliminować niechciane owłosienie. Jest również przeznaczony do walki z kilkoma typowymi niedoskonałościami skóry. Ten zaawansowany system może napinać skórę i zmniejszać widoczność plam, żył na twarzy i nogach oraz drobnych linii i zmarszczek. Wszystko to prowadzi do gładszej, zdrowo wyglądającej skóry.

Jak to działa?

Chcesz dowiedzieć się więcej o procesie GentleMax Pro? Oto jak to działa:

  • Podczas zabiegu niewielki impuls lasera jest kierowany na skórę. Niektórzy pacjenci porównują to uczucie do lekkiego pstryknięcia gumką. Jednak chłodne powietrze skierowane na ciało sprawia, że uczucie to szybko ustępuje.
  • Laser delikatnie celuje w melaninę i pigmenty znajdujące się pod skórą. W przypadku usuwania włosów oznacza to skupienie się na mieszkach włosowych w celu zatrzymania wzrostu włosów. Proces ten może jednak również pomóc w usunięciu niedoskonałości, aktywując jednocześnie naturalne właściwości lecznicze skóry. Impuls lasera stymuluje produkcję nowego kolagenu w celu odbudowy uszkodzonych części skóry. Kolagen może być następnie wykorzystany do odnowy i remodelowania niedoskonałości w obszarach problematycznych.
  • Ponieważ GentleMax Pro® jest procesem łagodnym, oznacza to, że pacjenci nie powinni martwić się o zaplanowanie przestojów w celu rekonwalescencji. Może wystąpić pewne zaczerwienienie, ale powinno ono zniknąć w ciągu pierwszego tygodnia po zabiegu.dr n. med. Paweł Mularczyk

Dermatolog - wenerolog, absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych